مرحله سوم کمک های مؤمنانه

0018

اجرای مرحله سوم کمک های مؤمنانه بسیج ثامن الائمه شهرداری ازنا با حضور جانشین فرماندهی بسیج ازنا ،رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار ازنا
دراین رزمایش مؤمنانه تعداد 20 بسته معیشتی با کمکهای نقدی پرسنل شهرداری،شامل انواع مواد غذایی ضروری بین نیازمندان توضیع شد.
#کمک_مومنانه #همدلی

√ فراخوان فرهنگی انتخاب صفت تفضیلی برای شهر ازنـا

فراخوان-300x250

فراخوان فرهنگی
انتخاب صفت تفضیلی برای شهر ازنـا
انتخاب اسامی و واژه ها برای معرفی شهرها و اماکن عمومی از نظر علمی و نظری دارای اهمیت و تاثیر بالایی می باشد،گاهی با یک واژه یا عبارت مناسب می توان هویت و پیشینه اجتماعی یک شهر را به گونه ای به مخاطب منتقل نمود که سبب ارتقای حس تعلق خاطر در میان شهروندان و جلب توجه بیشتر مردمان سایر شهرها گردد.
امروزه شهرهای مختلف جهان با استفاده از این ابزار با القابی نظیر: پایتخت دلها، پایتخت طبیعت،عروس خاورمیانه،سرزمین زیتون، شهر آفتاب و… برای معرفی بهتر خود در حال رقابت هستند.
در همین راستا واحد فرهنگی ، اجتماعی شهرداری ازنا جهت بستر سازی برای اقدامات بعدی در نظردارد صفت تفضیلی شهر ازنا را با استفاده ازدانش و تجربیات اساتید،دانشگاهیان، فرهنگیان، نویسندگان،شعرا و عموم همشهریان محترم در هرکجای ایران و جهان که باشند انتخاب نماید.
علاقمندان می توانند القاب انتخابی خود را با ذکر وجه تسمیه به همراه مشخصات فردی و شماره تماس به یکی از طرق زیر ارسال نمایند:
آدرس پستی: استان لرستان – شهرستان ازنا، ساختمان اداری شهرداری واحد روابط عمومی
آدرس اینترنتی: www.shahrdari-azna.ir
پیامک 30002239
تلفن تماس : 43430001-066
مهلت ارسال آثار: 15 تیرماه سال جاری
بدیهی است آثار برتر پس از انتخاب هیات داوران در آیین رونمایی مورد تقدیر ویژه قرار خواهند گرفت.
“روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ازنا”

√دیدار اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار ازنا این هفته در شهرک شهید فریدونی….

در راستای شناسایی مشکلات منطقه به منطقه شهر ازنا و مشاهده مشکلات هرمنطقه به صورت حضوری و نیز به جهت تشکیل شورا یاران محله ها بعنوان رابطین اهالی محترم هر منطقه باشورای اسلامی برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای شهرستان ازنا: بر اساس تصمیمات گرفته شده شورای اسلامی شهر به همراه شهردار ازنا درهر هفته در یکی از مساجد شهر حضور یافته وضمن دیدو بازدید با اهالی محترم هر منطقه با برسی مشکلات شهروندان عزیز نسبت به پیگیری رفع مشکل محله ها تاحصول نتیجه اقدام نمایند.
لازم به ذکراست درهرجلسه برحسب نیازمحله ها نسبت به دعوت از مسئولین محترم شهرستان نیز اقدام خواهد شد تا ایشان نیز ازنزدیک شاهد مشکلات محله هاباشند وباهمدلی وهمراهی نسبت به رفع مشکلات ان شاالله اقدامی جهادی نماییم.
دراین راستا اولویت شورا ازمناطق محروم وکمترتوسعه یافته شهر می باشد که به یاری خداوند ازروز یکشنبه مورخ 26 آذرماه اولین جلسه شورایاران محله ها ازمسجد امام حسن علیه السلام شهرک شهید فریدونی آغاز خواهد شد و هرهفته اعضای شورا وشهردار ازنا دریکی از مساجد حضوریافته وبه بررسی مشکلات تاحصول نتیحه خواهند پرداخت .
ضمنا محل و مسجد هفته آینده جلسه مذکور متعاقبا اعلام خواهد شد.

photo_2017-10-31_08-14-37
photo_2017-11-20_18-46-48