✔️نشست فرهنگ عمومی شهرستان ازنا با موضوع اخلاق عمومی و قانون گرایی برگزار شد.

شورای فرهنگ عمومی شهرستان ازنا با موضوع اخلاق عمومی، قانون گرایی و نفع پذیری وجدان کاری و انضباط اجتماعی با حضور سپهوند امام جمعه ، بیاتیان رییس سازمان تبلیغات اسلامی، لک رییس ارشاد ، صفرزاده فرمانده انتظامی، موسویان شهردار ازنا ، پوریان معاونت فرمانداری، سالاروند نیروی مقاومت بسیج و جمعی از اصحاب رسانه شهرستان ازنا در دفتر امام جمعه شهرستان ازنا برگزارگردید.

photo_2017-12-28_10-29-12

✍️به گزارش اختصاصی
خبرنگار پایگاه خبری صدای ازنا

در این نشست امام جمعه شهرستان ازنا با ارائه آیات و روایات از جایگاه_اخلاق در جامعه تاکید بر تقویت زمینه های رشد فضایل اخلاقی در شهرستان ازنا تاکید کرد.

حجت الاسلام بیاتیان نیز با اشاره به رعایت حریم و حرمت مساجد خواستار حفظ جایگاه این مکان مقدس در مراسمات مذهبی و محوریت مسجد در شهرستان ازنا تاکید کرد .
صفرزاده فرمانده انتظامی شهرستان ازنا ضمن ارائه آماری از وجود تصادفات و افزایش درگیری فيزيكى موردی و بداخلاقی ها در شهر گفت ؛ هر کدام از ما می توانیم در افزایش انساندوستی تأثیر گذار باشیم.
ارشد انتظامی ازنا گفت: شهریکه اکثریت مردم آن اهل نماز باشند عاری از بسیاری از مشکلات است ضمن اینکه موضوع امور ترافیک و توقف دو بله در خیابان انقلاب و توقع از مردم بابت همکاری و تبعیت از قانون و پرهیز از جریمه میتواند نقش بسزایی ایفا کند .
وی گفت فضای مجازی تاثیرات زیادی در کنترل جوانان و سوق دادن آنها به فضایل دارد و هماهنگی و همکاری با پلیس فتا یکی از وظایف همگانی است.

▪️سخنران بعدی فرمانده نیروى مقاومت بسیج ازنا بود که ارائه راهکارهای فرهنگی و استفاده از نخبگان را از اولویت های آن نهاد دانست .

▪️شهردار ازنا نیز گفت: موازیکاری نکنیم در بخشهای مختلف هدفمند کار كنيم تا همگی به دستیابی به هدف گسترش و رشد فضایل اخلاقی در جامعه کمک کرده باشیم .

نشست صمیمی اعضای محترم شورای شهر و نماینده فرمانداری و جناب آقایان موسویان شهردار ازنا با امام جمعه محترم شهر ازنا

نشست صمیمی اعضای محترم شورای شهر و نماینده فرمانداری و جناب آقایان موسویان شهردار ازنا با امام جمعه محترم شهر ازنا
photo_2017-12-24_13-32-18

🔻 نشست صمیمانه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار ازنا درمسجد محمد رسول الله (ص)

نشست صمیمانه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار ازنا در مسجد محمد رسول الله (ص)(منطقه چالسبار ) جهت رسیدگی به مشکلات مردم این منطقه و رفع مشکلاتشان در تاریخ 96/10/03 بعد از نماز عشاء برگزار گردید.

photo_2017-12-25_11-53-18

photo_2017-12-25_11-53-50

نایب رئیس شورای شهر ازنا گفت: به لطف خداوندکریم وبا همدلی وهمراهی اعضای محترم شورای اسلامی و شهردار ازنا و بنابرقول و وعده بازدید اعضای شورای شهر از محله های مختلف و دیدار رو در روبا مردم شریف شهرستان و بازدید میدانی از محله های مختلف همچنین مشاهده عینی مشکلات محله های مختلف جلسات مشترک اعضای شورا وشهردار در مساجد محله های مختلف شهر ازنا هرهفته یکشنبه ها بعد ازنمازمغرب وعشا برگزارمی شود.
سید مسعود صالحی افزود: در این هفته دومین جلسه مذکور بااولویت توجه به مناطق کمتر توسعه یافته شهر درمحل مسجد محمدرسول الله(ص) چالسبار با حضور نمازگزاران عزیز واهالی محترم چالسباربرگزار شد.
بنا به این گزارش دراین جلسه ابتدا امام جماعت مسجد به بیان مطالبی درخصوص اهمیت خدمت به خلق بیان کرد و برای اعضای شورا وشهردار آرزوی موفقیت درخدمت رسانی نمود.

سپس یکی ازنمازگزاران بعنوان نماینده محله چالسبار به بیان مشکلات این محل پرداخت.
در ادامه دستگردی بعنوان نماینده شورابه بیان مطالبی درخصوص خدمت رسانی به شهروندان مخصوصا محله چالسبار مطالبی بیان کرد و گفت: باهمدلی اعضای شورا وشهردار تصمیم براین است به مناطق کمترتوسعه یافته توجه ویژه ای شود.
بعد از آن سیدمرتضی موسویان شهردار ازنا ضمن توضیحاتی در خصوص نحوه خدمت رسانی شهرداری به شهر ومحله ها افزود: بایدمردم با همیاری خود وپرداخت های به موقع عوارض، شهرداری را درخدمت رسانی یاری کنند.
وی ابراز امیدواری کرد: در آینده طرح های خوبی را شهرداری وشورای شهر برای پیشرفت محله چالسبار درنظر دارد که انشاالله به زودی مردم این محل ازاین خدمات بهره مندخواهند شد.
در پایان اهم مواردی که مورد تایید و تصویب شهردار وشورای اسلامی قرار گرفت عبارتند از:

👈ساماندهی کشتارگاه چالسبار وانتقال آن به خارج ازمحل مذکور باهمیاری سرمایه گزار وبخش خصوصی دراولین فرصت

👈پیگیری بهداشت محیط مخصوصا بهداشت اطراف کشتارگاه

👈پیگیری روشنایی محله های موردنیاز ازطریق اداره محترم برق

👈پیگیری کف پوش در محل های مورد نظر

👈پیگیری المان شکیل وزیبا برای میدان واقع درانتهای چالسبار

👈پیگیری نصب سرعت گیر در خیابان فلسطین جنوبی “چالسبار”

👈پیگیری تغییر کاربری و بهسازی محل حمام قدیم

سید مسعود صالحی در این خصوص گفت: قرار است درجلسه هفته آینده که در روزیکشنبه 10دیماه جلسه بعدی شورای اسلامی شهر وشهردار درمحل مسجدقدس چالسبار باحضور اهالی محترم این محل برگزار و باتوجه به اهمیت موضوع نسبت به دعوت از روسای محترم ادارات آب، برق، شبکه بهداشت و آموزش وپرورش نیز جهت حضور دراین جلسه ازطرف شورای اسلامی دعوت به عمل آید.
وی گفت: همراهی این مسئولان شورای شهر را درخدمت رسانی بهتر به همشهریان عزیز یاری میکند.
نایب رییس شورای شهر گفت: باتوجه به اینکه شهرداری وشورای اسلامی قصددارند درزمینه رودخانه چالسبار طرحی را جهت زیباسازی وجذابیت محل انجام دهند دراین خصوص همراهی اداره آب شهرستان ضروری به نظر میرسدکه امیداست به توافقات لازم درجلسات بعدی بااین عزیزان برسیم.
صالحی گفت: درهر مسجد یک یا دونفراز عزیزان بعنوان شورا یار محله انتخاب میشوند که بدین طریق آقای محمود نوری بعنوان شورا یار ورابط مسجدمحمدرسول الله(ص) چالسبارجهت پیگیری مصوبات، تعیین و معرفی شد.
متن خبر از کانال ازنا خبر