کمیسیون معاملات در سالن کنفرانس شهرداری برگزار گردید.

کمسیون معاملات با حضور معاونین و مسئولین محترم شهردار و جناب آقای سید مسعود صالحی نماینده محترم شورای اسلامی شهر و جناب آقای عظیمی بازرس فرمانداری در سالن کنفرانس شهرداری برگزار گردید.
photo_2018-01-28_07-43-31

√ به اطلاع اهالی محترم مسکن مهر فاز 2 می رساند:

♦️نشست صمیمی و بررسی مشکلات فاز 2 مسکن مهر با حضور اعضای محترم شورای شهر و شهردار محترم ازنا و جمعی از روسای ادارات مورخ 8/11/96 یکشنبه رأس ساعت 30/18 برگزار می گردد.
آدرس: فاز 2 مسکن مهر، ابتدای مهر5 منزل آقای محمدی(جنب زمین مسجد)
“روابط عمومی شوراء و شهرداری ازنا

√اطلاعیه مهم سازمان حمل و نقل همگانی ازنا”تاکسیرانی”

به اطلاع کلیه رانندگان تاکسی درون شهری و خطی می رساند:
به استناد بند 11 مصوبه 13/7/96 و مصوبه هیئت مدیره سازمان حمل و نقل مورخ 2/11/96 به کلیه عوارضات تاکسی ها از ابتدای بهمن ماه تا پایان بهمن به میزان 20% و از اول اسفند ماه تا پایان اسفند ماه 15% به کلیه تاکسی های درون شهری، تاکسی های خطی(روستایی) و مینی بوس ها تخفیفات مذکور ارائه می گردد.
سازمان حمل و نقل همگانی شهر ستان ازنا “تاکسیرانی”

photo_۲۰۱۸-۰۱-۲۷_۰۹-۴۸-۲۲

√ متن پیام تبریک شهردار ازنا به مهندس رضا آریایی سرپرست معاونت محترم امور عمرانی استانداری استان لرستان

2696029

برادر ارجمند و استاد گرانقدرجناب آقای مهندس رضا آریایی
سرپرست معاونت محترم امور عمرانی استانداری استان لرستان

انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری استان لرستان، صمیمانه تبریک عرض می نمائیم. یقیناً تخصص و تجارب جنابعالی، نوید بخش نشاط و تحرک بیش از پیش در عرصه عمرانی استان خواهد بود و زمینه حل مشکلات و ارائه خدمات گسترده‌تر در حوزه زیرساخت ها به هم استانی های فرهیخته و فهیم را فراهم می نماید.
بدون شک دوران مدیریت جنابعالی در این منطقه برگ زرینی در رشد و توسعه بیشتر این استان خواهد بود.
ازدرگاه ایزد منان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسألت دارم و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی استان را مسألت دارم.

سید مرتضی موسویان “شهردار ازنا”