متن پیام تبریک انتصاب معاونت محترم عمرانی استانداری استان لرستان

photo_2018-04-13_00-16-16

جناب آقای مهندس مرادپور

بدینوسیله انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری استان لرستان ، صمیمانه تبریک عرض نموده. یقیناً تخصص و تجارب جنابعالی، نوید بخش نشاط و تحرک بیش از پیش در عرصه عمرانی استان لرستان خواهد بود و زمینه حل مشکلات و ارائه خدمات گسترده‌تر در حوزه زیرساخت ها به هم استانی های فرهیخته و فهیم را فراهم می نماید. لذا بر خود لازم میدانم که از زحمات بی شائبه و شبانه روزی جناب آقای مهندس آریایی در دوره سرپرستی حوزه معاونت امور عمرانی استانداری صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. ازدرگاه ایزد منان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم.

با احترام شهردار ازنا
سید مرتضی موسویان

√دیدار شهردار و معاونینشان از اعضای محترم شورای اسلامی شهر ازنا

بمناست 9 اردیبهشت ماه روز ملی شوراها جناب آقای موسویان و مسئولین و معاونینشان با اعضای شورای محترم اسلامی شهر ازنا دیدار کردند.
موسویان ضمن تبریک روز شوراها و فرارسیدن میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(عج) از تعامل و مشارکت سازنده شورا و شهرداری تشکر کرند.
شهردار ازنا: تعامل بین شهرداری و اعضای محترم شورا ی اسلامی شهر موجب پیشبرد اهداف شهرداری و خدمت به مردم گردیده است.

image_۲۰۱۸_۰۴_۳۰-۰۷_۴۴_۲۹_۴۹۵_9IJ

نشست هماهنگی برگزاری جشنواره لاله های واژگون برگزار گردید.

نشست هماهنگی جشنواره لاله های واژگون و معرفی نقاط گردشگری ازنا با حضور شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ازنا و جمعی از مسئولین در سالن کنفرانس شهرداری ازنا برگزار گردید.

1254445454555
محمد رسولی رئیس شورای شهر ازنا در این مراسم گفت این جشن در جهت معرفی شهرستان ازنا و جاذبه های گردشگری شهرستان میباشد و این کار از وظایف ما می باشد.وی گفت از ویژگیهای شهرستان ازنا این میباشد که چهار فصل آن مشخص میباشد و بهترین فصل سال در منطقه اردیبهشت ماه میباشد که هدف ما برگزاری جشن در این فصل سال می باشد.

777777777777777777

قلعه خرابه ازنا بازسازی می شود.
شهردار ازنا گفت:در راستای صنعت گردشگری شهرستان ازنا در نظر داریم قلعه خرابه را بازسازی و در بخش گردشگری از آن استفاده نمائیم.
به گزارش اختصاصی خبرگزاری صداوسیمای شهرستان ازنا:مهندس سید مرتضی موسویان گفت:شهرداری ازنا با تمام توان خود در راستای نهادینه کردن وآماده سازی زیرساختهای صنعت گردشگری در ازنا در حال تلاش است و با حمایت شورای شهر امیدواریم بتوانیم از تمام ظرفیت های شهر در این زمینه استفاده نمائیم.
شهردار ازنا گفت: با همکاری شورای شهر و با همراهی مسئولین شهرستان توانستیم نیروگاه اول و دوم در روستای گردشگری دره_تخت را بگیریم و در نظر داریم از همان نقطه بحث گردشگری این منطقه را رونق داده وبا ساخت هتل اپارتمان د این مکان و ایجاد زیرساختهای صنعت گردشگری در جهت درآمد زایی و ایجاد اشتغال تلاش نماییم

مهندس موسویان با اشاره به اینکه راه سختی را در پیش رو داریم و باید همگی دست در دست هم با تمام توان این مسیر حرکت نماییم.

متن پیام تبریک شهردار ازنا بمناسبت روز پاسدار و جانباز

photo_2017-12-19_13-31-59

بسمه تعالی
روزهای آغازین ماه شعبان، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک هاشمی، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) است.
روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است و روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند.
بی تردید فداکاری های شما پاسداران و جانبازان عزیز که سربلندی و استواری نظام و میهن عزیزمان را تضمین کرده‌اید تا ابد در تاریخ این مرز و بوم جاودانه خواهد ماند .
اینجانب فرارسیدن ایام خجسته و پربرکت شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به مردم شریف شهرستان ازنا و همچنین غیورمردان جانباز و ایثارگر و پاسداران همیشه پیروز و خانواده معظم شهداء تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

شهردار ازنا
سید مرتضی موسویان

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ازنا