√ فراخوان فرهنگی انتخاب صفت تفضیلی برای شهر ازنـا

فراخوان-300x250

فراخوان فرهنگی
انتخاب صفت تفضیلی برای شهر ازنـا
انتخاب اسامی و واژه ها برای معرفی شهرها و اماکن عمومی از نظر علمی و نظری دارای اهمیت و تاثیر بالایی می باشد،گاهی با یک واژه یا عبارت مناسب می توان هویت و پیشینه اجتماعی یک شهر را به گونه ای به مخاطب منتقل نمود که سبب ارتقای حس تعلق خاطر در میان شهروندان و جلب توجه بیشتر مردمان سایر شهرها گردد.
امروزه شهرهای مختلف جهان با استفاده از این ابزار با القابی نظیر: پایتخت دلها، پایتخت طبیعت،عروس خاورمیانه،سرزمین زیتون، شهر آفتاب و… برای معرفی بهتر خود در حال رقابت هستند.
در همین راستا واحد فرهنگی ، اجتماعی شهرداری ازنا جهت بستر سازی برای اقدامات بعدی در نظردارد صفت تفضیلی شهر ازنا را با استفاده ازدانش و تجربیات اساتید،دانشگاهیان، فرهنگیان، نویسندگان،شعرا و عموم همشهریان محترم در هرکجای ایران و جهان که باشند انتخاب نماید.
علاقمندان می توانند القاب انتخابی خود را با ذکر وجه تسمیه به همراه مشخصات فردی و شماره تماس به یکی از طرق زیر ارسال نمایند:
آدرس پستی: استان لرستان – شهرستان ازنا، ساختمان اداری شهرداری واحد روابط عمومی
آدرس اینترنتی: www.shahrdari-azna.ir
پیامک 30002239
تلفن تماس : 43430001-066
مهلت ارسال آثار: 15 تیرماه سال جاری
بدیهی است آثار برتر پس از انتخاب هیات داوران در آیین رونمایی مورد تقدیر ویژه قرار خواهند گرفت.
“روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ازنا”

انتصاب مشاور شهردار ازنا

طی حکمی از طرف شهردار ازنا جناب آقای خیراله مرادی بعنوان مشاور شهردار منصوب گردید. برای جنابعالی در این مسوولیت جدید توفیقات روز افزون آرزو می کنیم.

√ راه اندازی واحد فرهنگی،اجتماعی در شهرداری ازنا

با پیشنهاد شهردار و موافقت شورای اسلامی شهر ازنا واحد فرهنگی، اجتماعی شهرداری ازنا راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری ازنا: مهندس موسویان با اعلام این خبر گفت:نظر به ضرورت انجام کارهای فرهنگی در کنار اقدامات عمرانی و تاثیر روابط دوسویه اجتماعی در مدیریت شهری واحد فرهنگی ،اجتماعی شهرداری با تصویب اعضای محترم شورای شهر راه اندازی گردیده است.
شهردار ازنا تاکید کرد: داشتن نقشه راه و مهندسی فرهنگی در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی ، گردشگری در حوزه مدیریت شهری سبب افزایش مشارکت عمومی و جلوگیری از برخی موازی کاری ها واتلاف منابع خواهد شد.
وی برنامه ریزی فرهنگی بر اساس نیاز های مناطق مختلف شهر و آموزش های شهروندی متناسب با گروه های سنی مختلف را مهمترین راهبرد واحد فرهنگی،اجتماعی شهرداری برشمرد.
مهندس موسویان با تاکید بر اینکه گردشگری امروزه به صورت یکی از فعالیت های موثر اقتصادی و اجتماعی در آمده است گفت:باتوجه به ظرفیت بالای منطقه و جذابیت های طبیعی تلاش در جهت معرفی مناسب جاذبه های توریستی شهر ازنا را سبب رونق صنعت گردشگری و اقتصاد شهری دانست.

معارفه مدیر عامل جدید سازمان حمل و نقل همگانی ازنا(تاکسیرانی)

طی حکمی از طرف شهردار ازنا جناب آقای مهندس نصرت کوهشاری بعنوان مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر ازنا منصوب گردید و از زحمات ارزنده و بی شائبه جناب آقای خیراله مرادی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

82828282

image_۲۰۱۸_۰۵_۲۲-۱۳_۳۱_۲۲_۸۷۶_cb3

رونمایی از سامانه جامع و هوشمند تاکسیرانی ازنا

image_۲۰۱۸_۰۵_۱۳-۱۲_۱۲_۳۹_۹۵۱_mD2

طی مراسمی در سالن اجتماعات شهرداری ازنا با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از سامانه جامع هوشمند اتوماسیون تاکسیرانی سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری ازنا رونمایی شد.
این جلسه با حضور مسئول فناوری و اطلاعات استانداری لرستان، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، فرماندهی محترم پلیس راه الیگودرز و ازنا، شهردار، مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی و مسئولین دفاتر پیشخوان و جمعی از رانندگان تاکسی سطح شهر برگزار گردید.
به گفته مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر ازنا جناب آقای مرادی از قابلیتهای استفاده از این سیستم جامع سهولت و تسریع در انجام مراحل اداری می باشد که از جمله فعالیت های این سیستم اتوماسیون می توان از اخذ مرخصی ساعتی و روزانه، واریز وجه عوارض خودرو، نقل و انتقال، اخذ پروانه تاکسیرانی و غیره توسط رانندگان تاکسی بصورت شبانه روز نام برد.

Untitled

ادرس اینترنتی اتوماسین جامع تاکسیرانی

اتو تاکسی

جشنواره اشترانکوه برگزار شد.

جشنواره اشترانکوه همزمان با میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت قائم(عج) با حضور فرماندار محترم و اعضای شورای اسلامی شهرا، شهردار، هیئت کوهنوردی شهرستان و جمعی از دوستداران محیط زیست در پارک جنگلی اشترانکوه برگزار گردید.

111222233333

image_۲۰۱۸_۰۵_۰۸-۱۰_۳۱_۲۰_۱۷۹_9Pv

نامگذاری ایام هفته بمناسبت جشنواره

1 سه شنبه 11/2/97 افتتاحیه،برگزاری جشنواره برگزاری مراسم در این روز
2 چهارشنبه 12/2/97 ولادت حضرت قائم(عج) —————
3 پنج شنبه 13/2/97 پیاده روی خانوادگی همایش پیاده روی خانوادگی در بام ازنا
4 جمعه 14/2/97 طبیعت گردی در اشترانکوه کوهپیمایی و پاکسازی زباله ها در اشترانکوه
5 شنبه 15/2/97 روز فرهنگی اجرای موسیقی زنده محلی در پارکها
6 یکشنبه 16/2/97 روز بازارچه برپایی بازارچه صنایع دستی و سوغات محلی
7 دوشنبه 7/2/97 روز لاله ها کاشت بذر لاله های واژگون در پارک جنگلی اشترانکوه