-5915777478817855473_121

شهردار شهر ازنا منصوب شد

⭕️ شهردار جدید شهرستان ازنا منصوب شد

 

✍🏻 جلسه تودیع و معارفه شهردار جدید شهرستان ازنا با حضور خانواده معظم شهدا ، امام جمعه محترم ، مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شورا های استان لرستان ، اعضای شورای تامین ، اداری ، شهر ازنا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه حاج عباس جانبزرگی رییس شورای شهر ازنا ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه به ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد شورا و شهرداری پرداخت و از زحمات شهردار اسبق آقای مهندس عابدینی و سرپرست شهرداری مهندس اسدالهی که به مدت ۴ ماه سرپرست شهرداری ازنا بود تشکر کرد .

در ادامه این مراسم مهندس فلاح نژاد مدیر کل دفتر امور شهری و شورا ها در خصوص نقش شورا و شهرداری در جامعه گفت هر ۶ ماه باید شفافیت مالی صورت بگیرد

و در انتهای این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات مهندس عابدینی و مهندس اسدالهی تقدیر و آقای دکتر منوچهر حسنی به عنوان شهردار جدید ازنا معرفی شد.

 

#اطلاعیه

برابر مصوبه تاریخ ۱۴۰۰/۷/۳شورای اسلامی شهر ازنا
وصورتجلسه مورخ ۱۴۰۰/۷/۷ کمیته انطباق فرمانداری شهر ازنا
به کلیه عوارضات شهرداری
۲۰درصد تخفیف تعلق میگیرد.
روابط عمومی شورا و شهرداری ازنا

photo_۲۰۲۱-۱۰-۰۳_۱۰-۴۱-۲۷

#اطلاعیه طرح ممیزی

ممیزی

بسمه تعالی

 

اطلاعیه

احتراما بدینوسیله به اطلاع شهروندان محترم شهر ازنا می رساند شهرداری ازنا  در راستای اجرای ماده 9 قانون نوسازی و عمران شهری جهت بروز رسانی بانک اطلاعات املاک جامع سطح شهر، نسبت به تجدید عملیات ممیزی املاک و مستغلات شهر و تهیه نقشه های ممیزی اقدام نموده است. لذا شایسته است با کارشناسان مربوطه که با ارائه کارت شناسایی معتبر جهت ممیزی املاک به درب منازل مراجعه می نمایند همکاری لازم را بعمل آورند.

مدارک لازم جهت تکمیل اطلاعات مورد نیاز بشرح ذیل می باشد:

  • سند مالکیت یا اسناد عادی(قولنامه) اجاره نامه یا نوع قرارداد

  • پروانه ساختمان و پایان کار

  • شناسنامه مالک یا مالکین

  • کارت ملی مالک یا مالکین

  • شماره تلفن همراه که بتوان از طریق پیامک اطلاعات ملک مورد نظر را به اطلاع مالک یا مالکین رساند.

ضمناٌ در صورتیکه محل مورد ممیزی بصورت واحد تجاری، اداری، صنفی، تولیدی و یا صنعتی باشد ارائه مدارک و مجوزهای مربوطه(پروانه کسب، مجوز تاسیس) جهت ممیزی ضروری می باشد.

توجه:

با مشاهده هر گونه تخلف با شماره تلفن های  43430001- 43422165  تماس حاصل نموده و مراتب را با ذکر مشخصات دقیق آن اعلام نمایید.

به منظور جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی حتما کارت شناسایی ممیزان را رویت نمایید.