رونمایی از سامانه جامع و هوشمند تاکسیرانی ازنا

image_۲۰۱۸_۰۵_۱۳-۱۲_۱۲_۳۹_۹۵۱_mD2

طی مراسمی در سالن اجتماعات شهرداری ازنا با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از سامانه جامع هوشمند اتوماسیون تاکسیرانی سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری ازنا رونمایی شد.
این جلسه با حضور مسئول فناوری و اطلاعات استانداری لرستان، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، فرماندهی محترم پلیس راه الیگودرز و ازنا، شهردار، مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی و مسئولین دفاتر پیشخوان و جمعی از رانندگان تاکسی سطح شهر برگزار گردید.
به گفته مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر ازنا جناب آقای مرادی از قابلیتهای استفاده از این سیستم جامع سهولت و تسریع در انجام مراحل اداری می باشد که از جمله فعالیت های این سیستم اتوماسیون می توان از اخذ مرخصی ساعتی و روزانه، واریز وجه عوارض خودرو، نقل و انتقال، اخذ پروانه تاکسیرانی و غیره توسط رانندگان تاکسی بصورت شبانه روز نام برد.

Untitled

ادرس اینترنتی اتوماسین جامع تاکسیرانی

اتو تاکسی

جشنواره اشترانکوه برگزار شد.

جشنواره اشترانکوه همزمان با میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت قائم(عج) با حضور فرماندار محترم و اعضای شورای اسلامی شهرا، شهردار، هیئت کوهنوردی شهرستان و جمعی از دوستداران محیط زیست در پارک جنگلی اشترانکوه برگزار گردید.

111222233333

image_۲۰۱۸_۰۵_۰۸-۱۰_۳۱_۲۰_۱۷۹_9Pv

نامگذاری ایام هفته بمناسبت جشنواره

1 سه شنبه 11/2/97 افتتاحیه،برگزاری جشنواره برگزاری مراسم در این روز
2 چهارشنبه 12/2/97 ولادت حضرت قائم(عج) —————
3 پنج شنبه 13/2/97 پیاده روی خانوادگی همایش پیاده روی خانوادگی در بام ازنا
4 جمعه 14/2/97 طبیعت گردی در اشترانکوه کوهپیمایی و پاکسازی زباله ها در اشترانکوه
5 شنبه 15/2/97 روز فرهنگی اجرای موسیقی زنده محلی در پارکها
6 یکشنبه 16/2/97 روز بازارچه برپایی بازارچه صنایع دستی و سوغات محلی
7 دوشنبه 7/2/97 روز لاله ها کاشت بذر لاله های واژگون در پارک جنگلی اشترانکوه

√دیدار شهردار و معاونینشان از اعضای محترم شورای اسلامی شهر ازنا

بمناست 9 اردیبهشت ماه روز ملی شوراها جناب آقای موسویان و مسئولین و معاونینشان با اعضای شورای محترم اسلامی شهر ازنا دیدار کردند.
موسویان ضمن تبریک روز شوراها و فرارسیدن میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(عج) از تعامل و مشارکت سازنده شورا و شهرداری تشکر کرند.
شهردار ازنا: تعامل بین شهرداری و اعضای محترم شورا ی اسلامی شهر موجب پیشبرد اهداف شهرداری و خدمت به مردم گردیده است.

image_۲۰۱۸_۰۴_۳۰-۰۷_۴۴_۲۹_۴۹۵_9IJ

نشست هماهنگی برگزاری جشنواره لاله های واژگون برگزار گردید.

نشست هماهنگی جشنواره لاله های واژگون و معرفی نقاط گردشگری ازنا با حضور شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ازنا و جمعی از مسئولین در سالن کنفرانس شهرداری ازنا برگزار گردید.

1254445454555
محمد رسولی رئیس شورای شهر ازنا در این مراسم گفت این جشن در جهت معرفی شهرستان ازنا و جاذبه های گردشگری شهرستان میباشد و این کار از وظایف ما می باشد.وی گفت از ویژگیهای شهرستان ازنا این میباشد که چهار فصل آن مشخص میباشد و بهترین فصل سال در منطقه اردیبهشت ماه میباشد که هدف ما برگزاری جشن در این فصل سال می باشد.

777777777777777777

قلعه خرابه ازنا بازسازی می شود.
شهردار ازنا گفت:در راستای صنعت گردشگری شهرستان ازنا در نظر داریم قلعه خرابه را بازسازی و در بخش گردشگری از آن استفاده نمائیم.
به گزارش اختصاصی خبرگزاری صداوسیمای شهرستان ازنا:مهندس سید مرتضی موسویان گفت:شهرداری ازنا با تمام توان خود در راستای نهادینه کردن وآماده سازی زیرساختهای صنعت گردشگری در ازنا در حال تلاش است و با حمایت شورای شهر امیدواریم بتوانیم از تمام ظرفیت های شهر در این زمینه استفاده نمائیم.
شهردار ازنا گفت: با همکاری شورای شهر و با همراهی مسئولین شهرستان توانستیم نیروگاه اول و دوم در روستای گردشگری دره_تخت را بگیریم و در نظر داریم از همان نقطه بحث گردشگری این منطقه را رونق داده وبا ساخت هتل اپارتمان د این مکان و ایجاد زیرساختهای صنعت گردشگری در جهت درآمد زایی و ایجاد اشتغال تلاش نماییم

مهندس موسویان با اشاره به اینکه راه سختی را در پیش رو داریم و باید همگی دست در دست هم با تمام توان این مسیر حرکت نماییم.

√همایش روز زمین پاک برگزار گردید.

image_۲۰۱۸_۰۴_۲۵-۰۸_۱۱_۳۴_۸۰۸_oDK

P1220002

P1210899

P1220025

همایش روز زمین پاک بمنظور پاکسازی زباله ها و پلاستیک های رها شده در ورودی شهر ازنا از سمت اراک با حضور و مشارکت پرسنل خدوم شهرداری و اداره محیط زیست و اعضای محترم شورای شهر ازنا امروز برگزار گردید.
به مناسبت دوم اردیبهشت ماه روز جهانی زمین پاک، ورودی شهر ازنا به سمت منطقه گردشگری امامزاده پیرعباد با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر ازنا از زباله پاکسازی شد.
به گزارش پایگاه خبری صدای ازنا ؛ منصور درویشی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ازنا با اعلام این خبر گفت: با توجه به شعار امسال روز زمین پاک با عنوان “نه به کیسه های پلاستیکی” در مسیر ورودی شهر ازنا به سمت منطقه گردشگری امامزاده پیرعباد با حضور کارکنان تنظیف شهرداری و هماهنگی اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان از پلاستیک و زباله پاکسازی گردید.
وی افزود: در این مراسم با توجه به وظیفه پرسنل زحمت کش تنظیف شهرداری ازنا در جهت حفاظت و صیانت از محیط زیست و جمع آوری پسماندهای شهری که عامل مهمی در پاکیزگی شهر می‌باشند، به نیابت از پرسنل و شورای شهر ازنا از شهردار پر تلاش و زحمت کش شهر ازنا مهندس موسویان تقدیر بعمل آمد..

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ازنا