معارفه مدیر عامل جدید سازمان حمل و نقل همگانی ازنا(تاکسیرانی)

طی حکمی از طرف شهردار ازنا جناب آقای مهندس نصرت کوهشاری بعنوان مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر ازنا منصوب گردید و از زحمات ارزنده و بی شائبه جناب آقای خیراله مرادی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

82828282

image_۲۰۱۸_۰۵_۲۲-۱۳_۳۱_۲۲_۸۷۶_cb3

رونمایی از سامانه جامع و هوشمند تاکسیرانی ازنا

image_۲۰۱۸_۰۵_۱۳-۱۲_۱۲_۳۹_۹۵۱_mD2

طی مراسمی در سالن اجتماعات شهرداری ازنا با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از سامانه جامع هوشمند اتوماسیون تاکسیرانی سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری ازنا رونمایی شد.
این جلسه با حضور مسئول فناوری و اطلاعات استانداری لرستان، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، فرماندهی محترم پلیس راه الیگودرز و ازنا، شهردار، مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی و مسئولین دفاتر پیشخوان و جمعی از رانندگان تاکسی سطح شهر برگزار گردید.
به گفته مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر ازنا جناب آقای مرادی از قابلیتهای استفاده از این سیستم جامع سهولت و تسریع در انجام مراحل اداری می باشد که از جمله فعالیت های این سیستم اتوماسیون می توان از اخذ مرخصی ساعتی و روزانه، واریز وجه عوارض خودرو، نقل و انتقال، اخذ پروانه تاکسیرانی و غیره توسط رانندگان تاکسی بصورت شبانه روز نام برد.

Untitled

ادرس اینترنتی اتوماسین جامع تاکسیرانی

اتو تاکسی

√ اتصال سامانه عوارض خودرو و سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری شهر ازنا به سامانه ملی کشور

taxi.2-800x399

در راستای سیاست برون سپاری و واگذاری خدمات دولتی به بخش خصوصی با پیگیری و تلاش کارشناسان شهرداری، پرداخت عوارض خودرو و عوارض تاکسی به سامانه یکپارچه ملی امکان پذیر شد.
این پروژه یکی از اقدامات تحقق شهر و دولت الکترونیک است که شهروندان و رانندگان محترم تاکسی می توانند بدون مراجعه حضوری به سازمان از طریق دفاتر پیشخوان یا اینترنت نسبت به پرداخت مفاصا حساب و کلیه مراحل اداری اقدام نمایند.

√ اطلاعیه مهم سازمان حمل و نقل همگانی شهر ازنا(تاکسیرانی)

* به اطلاع کلیه رانندگان تاکسی (درون شهری) سطح شهر می رساند:
با توجه به نقل مکان درمانگاه تأمین اجتماعی به آدرس کوی امام روبروی خیابان فضیلت از این پس رانندگان محترم موظف به سرویس دهی در این مسیر نیز می باشند.
با توجه به این امر همشهریان گرامی در صورت بروز هرگونه تخلف و شکایتی از ارائه سرویس دهی به مسیر کوی امام (درخواست دربستی از سوی رانندگان) تنها با گزارش کد 3 رقمی مندرج در پشت شیشه عقب خودرو موارد تخلفات را با شماره گیری تلفن 43433637 واحد تاکسیرانی در میان بگذارند.
با تشکر سازمان حمل و نقل همگانی شهر ازنا(تاکسیرانی)

photo_۲۰۱۸-۰۱-۲۷_۰۹-۴۸-۲۲