اطلاعیه مهم : راه اندازی سیستم خدمات الکترونیکی شهرسازی

قابل توجه همشهریان گرامی:
مراحل ثبت درخواست های اینترنتی اعم از کلیه درخواست های شهرسازی، نوسازی کسب و پیشه و اطلاع از روند پرونده های در جریان در شهرداری از طریق اینترنت و سایت شهرداری ازنا امکانپذیر می باشد.

بدین صورت که تمامی درخواستهایی که مودیان تا به حال با مراجعه حضوری به واحد شهرسازی ارائه می دادند، از این پس با مراجعه به سایت شهرداری ازنا به نشانی www.shahrdari-azna. ir , و انتخاب گزینه خدمات الکترونیکی وارد سامانه الکترونیکی شهرسازی شده و با وارد نمودن کد پرونده و شماره موبایل خود یک کد رهگیری برای آنها ارسال شده و پس از دریافت کد رهگیری خود می توانند وارد کارتابل مربوط به پرونده خود شده و تمامی درخواست ها اعم از پروانه، عدم خلاف، استعلام، پایان کار و … را ثبت نمایندو یا چنانچه پرونده ای در واحد شهرسازی در جریان داشته باشند از روند و مراحل آن اعم از پرداخت عوارضات نوسازی و میزان بدهی، انواع کمیسیون ها، اخطارها، رای کمیسیون ها و عوارضات کسب خود مطلع شوند.

نکته مهم اینکه: مودیان گرامی باید یکبار به واحد شهرسازی مراجعه و شماره پرونده خود را دریافت نمایند، بعد از دریافت شماره پرونده می توانند وارد سایت شوند.

از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.(روابط عمومی)

مراحل انجام بصورت ذیل می باشد:

گام اول
1

گام دوم
2

گام سوم
3

‍ 🔻ممنوعیت ساخت و ساز غیرمجاز در محدوده حریم شهری

photo_2017-11-07_08-15-38

هرگونه ساخت و ساز بدون اخذ پروانه ورعایت حریم راه ممنوع است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای شهرستان ازنا:طی جلسه ای با حضور ریاست اداره راه و شهرسازی و معاونت شهرداری با موضوع رفع مشکلات موجود با کشاورزان ازنا ضمن اشاره به این موضوع بر اجرای قانون تاکید گردید.

شایان ذکر است شهرداری ازنا ضمن استقبال از هرگونه طرح عمرانی و سرمایه گذاری در جهت رعایت اصول شهرسازی بر اجرای صحیح قانون نظارت خواهد داشت.